.

.

New
Кинетички Бендови Танц Нога Отпор Бендови и Флексибилност Рака Обука за Полнење – балерината Тело Климатизација, Сила, Издржливост – Дигитален Обука Преземете

Кинетички Бендови Танц Нога Отпор Бендови и Флексибилност Рака Обука за Полнење – балерината Тело Климатизација,

DEN 646.80

Количина на стоки
Достапно

ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Станат пофлексибилни со комбинирање на нашата нога отпор бендови и се протега рака.Нашата Нога Отпор во Долниот дел од Телото Кинетички Бендови се носи од страна на спортистите од целиот свет во повеќе од 200 земји.ИЗДРЖЛИВОСТ - се Постигне повисока издржливост ниво мојот зголемување на мускулна меморија и издржливост со употреба на Ногата Отпор Бендови.СИЛА - Зголемување на долниот дел од телото и јадрото сила со додавање на отпорност на вашиот атлетски вежби и рутини.Носат Нога Отпор Бендови, додека танцување да се зголеми нога сила.АГИЛНОСТ - Додадете отскокнување на вашиот чекор, да се зголеми брзина и агилност, од страна на страна, предлози, врти, врти и скокови со Кинетички Бендови.КАРДИО - Чекор до вашата кардио вежби и вежби со форсирање на нозе да работат потешко со секое движење.Потешко и повеќе предизвик вежбање ќе се земе вашата кардио да на следното ниво со додавање на отпор.Флексибилност.Издржливост.Сила.Рамнотежа.Телото За Контрола.Скокови.Танц На Кинетичкиот Бендови.Флексибилност Трик На Рака.Флексибилност Трик Рака Стартер Водич (Дигитално Преземање).Телото Климатизација за Танчери (Дигитално Преземање).Дише Мрежа Патна Торба. 2 Удобно / Лесно Прилагодливи Нога Ремени. 2 Црвени Отпор Бендови (Почетно). 2 Портокал Отпор Бендови (Средно). 2 Зелени Отпор Бендови (Advanced). 2 Сина Отпор Бендови (Моќ).Дише Мрежа Патна Торба. 2 Удобно / Лесно Прилагодливи Нога Ремени. 2 Сива Отпор Бендови (Почетно). 2 Светло Зелена Отпор Бендови (Средно). 2 Светло Сина Отпор Бендови (Advanced). 2 Жолта Отпор Бендови (Моќ).Зголемување на флексибилност.Подобрување на истегнување.Совршен вештини без ставање на стресот на зглобовите.Вовед.Сила Вежби.Основни Вежби.Центар Кат Вежби.Низ Подот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди