.

.

New
Shimano Ѕверот Господар 9000

Shimano Ѕверот Господар 9000

DEN 958.80

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Макс Повлечете во Целост : 55 lb.Тежина : 53.0 оз.Линија Превземете По Чудак : 35" Cid - Висок : 3.1 : 1 Линија Капацитет - Плетенка : 1870 yds./50 lb., 1650 yds./65 lb., 1150 yds./80 lb., 940 yds./100 lb.Детали : SA-RB Топката Лежишта : 12/2/2. Shimano Ѕверот Господар 9000 е најнов производ од откривањето Shimano.Нова Shimano електрични ролна е конечно тука!Карактеристики : • Gigamax мотор : brushless дизајн кој овозможува висок вртежен момент и голема брзина со голема трајност• Моќност : Макс ликвидација сила од 113 kg/250 кг• Намалување на опрема 3x потрајни : употреба на лагери и нерѓосувачки челик• 25 кг / 55 lb издржливост влечете• Термо се прилагоди влечете : 50% топлина намалување• Топлина Слободни Систем II : ослободува топлина преку отвори на страната плоча• Доаѓа со Сила Кабел• 12 V & 24 V компатибилни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди