.

.

New
ADVPRO Персоналните Вашето Име Сопствен Дом, Бар Пиво Утврдени Година Dual LED Боја Неонски Знак White & Сина 24 x 16 Инчи st6s64-p1-тм-wb

ADVPRO Персоналните Вашето Име Сопствен Дом, Бар Пиво Утврдени Година Dual LED Боја Неонски Знак White & Сина

DEN 4079.76

Количина на стоки
Достапно

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски знак може да дава само на точниот износ на луминозноста.Додадете pop на боја со овие убави украси, кои стојат надвор, без разлика каде ќе се стави во.Со ADVPRO светлосни знаци, веднаш ќе кажеме збогум на досадна ѕидови и велат здраво на добри времиња.Обезбеди 5.5 ft/ 1.6 метри жица со ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ функција. (НАС plug 110v да USA & CA) (велика БРИТАНИЈА plug 240v на велика БРИТАНИЈА) (АУ plug 240v да AU & нов зеланд) (ЕУ plug 240v на ЕУ и други земји).Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.Безбедни за користење : Многу малку топлина емитирана, апсолутно безбедно да се користи или допир.ADVPRO знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки).Ние не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.USA & CA : НИ plug на 110v.Велика БРИТАНИЈА : велика БРИТАНИЈА plug на 240v.О & НЗ : АУ plug на 240v.ЕУ и други земји : ЕУ plug на 240v.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди