.

.

New
Кат Светилка Крајот Табела - Модерна Селски Страна Маса со Тапан во Облик на Сенка, LED Сијалица Вклучени, USB Порт за Полнење и Складирање Полица со Раскошен Дом

Кат Светилка Крајот Табела - Модерна Селски Страна Маса со Тапан во Облик на Сенка, LED Сијалица Вклучени, USB

DEN 2305.20

Количина на стоки
Достапно

МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН - во Овој простор-заштеда од страна на маса светилка ќе заличи секоја соба додека обезбедување функционален простор за knick-knacks, рамки, лап-топ компјутери или други домашни décor.Изградена од дрво МДФ дрво и метал, оваа трибина е и стилски и функционален.ПОЛНЕЊЕ преку USB PORT - На 5 V 1А USB порта е погодно наоѓа на страната на маса и да работи кога светилка е вклучено или исклучено.Дали ќе ја користите оваа табела светилка, веднаш до креветот или во вашиот кревет, вашиот полнење на уреди ќе биде во рамките на лесно да се достигне.АТРАКТИВНИ & ИЗДРЖЛИВИ - off-бела светилка сенка е уникатно дизајниран да биде пренослив, со своите најлон сврзувачки елементи, за лесно собирање и чистење.На здрав arched железни нозе обезбеди стабилна база во елегантен мат црна заврши дека ќе заживеат секоја соба.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ - На УЛ-листата светилка е опремен со повлече синџир за лесно и исклучување и доаѓа со заменливи E26 тип (60-Вати блескаво еквивалент), 805 lumens 9 W LED сијалица.На сијалицата е ETL наведени со 25, 000 часа животен век.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Материјали : Woodgrain Дрво МДФ, Железо, Лен.Димензии : (Д) 16" x (H) 58".Од страна на Маса Димензии : (Д) 15" x (H) 25. 5".Сенка Димензии : (Д) 16" x (H) 9".Браун Кабелот За Напојување : 9'.УЛ Наведени.Боја : Темно Кафена, Црна и Off-Бело.Донесе современа шарм во вашиот дом со простор за заштеда на енергија Подот Светилка Крајот Табела со Раскошен Дом!Измешани минималистички естетски на рустикален модерна farmhouse стил и рационализација на функционалноста, оваа разноврсна светилка карактеристики woodgrain дрво произведени дрво, arched црно железо метал со уникатно дизајнирани тапан облик светилка сенка.На УЛ наведени светилка обезбедува погодности на вграден USB порт за полнење на мобилните телефони или таблети и доаѓа со заменливи енергија LED 9 W E26 тип сијалица (60-вати блескаво противвредност) со 25,000-час на животниот век.Овој стилски страна на маса и подот светилка во една ќе заличи секоја соба додека обезбедување функционален простор за knick-knacks, фото рамки, лап-топ компјутери или други дома декор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди