.

.

New
MMOBIEL 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Пинцети 12cm / 5inch со криви Serrated Совет Професионални Мулти Цел Маша Алатка за Индустриски работа, Лабораториска Употреба, Градина?

MMOBIEL 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Пинцети 12cm / 5inch со криви Serrated Совет Професионални Мулти Цел

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Направен од најдобрите материјал за висок квалитет и прецизност помош на пинцета.Должина прибл. 12 cm / 5 инчи.Пинцети се Екстра долг со Деликатна Клип крајот не му наштети на вашиот водни растенија или рептил кога хранење Пинцети се идеални за на работа, како што Аква scaping, чистење на вашиот аквариум, гребен тенкови, готвење, хранење рептили, Риби, Пајакот, Змии, или лабораториска работа.Пинцети има Serrated Совет за дополнителна контрола.Овие Пинцети не ќе ги кородираат.Тие се отпорни на солена вода, повеќето киселини и може да се користи со чистење решенија и многу други хемикалии.Повеќе Апликации : кој е Особено погоден за работа во градината, Аква scaping, чистење и дотерување на вашиот Аквариум или Терариум, Индустриски работи со киселина или други хемикалии, хранење опасни влекачи, готвење во големи лонци, медицински и лабораториски работа.На полиран површина е мазна како огледало и многу лесно да се чисти.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL : Секој дел е тестиран пред пратката.Објектот во Парк.Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Направен од најдобрите материјал за висок квалитет и прецизност помош на пинцета.Должина прибл. 12 cm / 5 инчи.Пинцети се Екстра долг со Деликатна Клип крајот не му наштети на вашиот водни растенија или рептил кога хранење Пинцети се идеални за на работа, како што Аква scaping, чистење на вашиот аквариум, гребен тенкови, готвење, хранење рептили, Риби, Пајакот, Змии, или лабораториска работа.Пинцети има Serrated Совет за дополнителна контрола.Овие Пинцети не ќе ги кородираат.Тие се отпорни на солена вода, повеќето киселини и може да се користи со чистење решенија и многу други хемикалии.Повеќе Апликации : кој е Особено погоден за работа во градината, Аква scaping, чистење и дотерување на вашиот Аквариум или Терариум, Индустриски работи со киселина или други хемикалии, хранење опасни влекачи, готвење во големи лонци, медицински и лабораториски работа.На полиран површина е мазна како огледало и многу лесно да се чисти.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL : Секој дел е тестиран пред пратката.Објектот во Парк.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди