.

.

New
Salomon X-ALP PRO GTX Boot - Жените

Salomon X-ALP PRO GTX Boot - Жените

DEN 3838.80

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.КАРАКТЕРИСТИКИ на Salomon Жените X-ALP PRO GTX Подигање 1.8 mm Водоотпорен Полно Зрно Кожа Високо Отпорна и Водоотпорен Cordura Водат Gaiter 2,5 mm Заштитни гумени пети капа 1.8 mm Заштитни Гумени Mudguard 1.5 mm Заштитна гумена пета капа Selflocking отворот Пета Рака Пета пена Forefoot Заштитени ЕВА Gusseted јазик.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди