.

.

New
MARFULA Фитнес Barre Вежба Barre Балет Свитлива Балет Barre Barre Бар Преносни Самостојна со торбичката, се Водат Бенд и Претворање на Одборот за Деца Возрасни

MARFULA Фитнес Barre Вежба Barre Балет Свитлива Балет Barre Barre Бар Преносни Самостојна со торбичката, се

DEN 909.60

Количина на стоки
Достапно

【Висина Прилагодливи – да се Добие на Висина Дека Сакате】 Висина на овој Фитнес Barre е прилагодлив од 31 инчен на 43 инчен, 4 висина нивоа, можете да ја прилагодите лентата висина според вашата висина. 【Виткање Дизајн – Повеќе Погодно】 Овој тип на балет barre е свитлива, може да се свитка тоа откако ќе го користат тоа и го носат до каде што сакате, најважниот од сите, вие не треба да ја размонтираат и се соберат повторно и повторно и повторно, само се соберат за едно време, повеќе погодно.И таму се тркалање тркала врз основа на фитнес бар, можете да го носат лесно. 【Совршен Материјал – Екстра Стабилна】 Со цел да се направи овој barre стабилни, ние изберете трајни тешки челик за да се направи структурата, и изберете буковата да се направи crossbar.И грчевито држејќи се гумени нозе прави бар постабилна кога ќе се направи вежба. 【Водат Бенд & Тежина Полици】 Ние додадете една водат бенд со балет barre, можете да го користите за да направите со вежбање фитнес бар.И тежина полици се на тоа, се стави на вашата тежини на тоа, многу погодно. 【100% ГАРАНТИРА ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ】 Гаранција една година бесплатна поправка и живот и време на одржување.Ние сме фабрика, дизајн и производство на сите вежба балет barre бар од страна на самите себе, ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви прашања кога ќе го инсталирате и да го користите, ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да ги реши сите проблеми.Сите ние сме тука за вас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди