.

.

New
Пливаат Водови за Мажи 3D Печатење Брз Сува Одбор Плажа Шорцеви Костим за Капење Дише Спортската долна облека Долги Рамни Панталони

Пливаат Водови за Мажи 3D Печатење Брз Сува Одбор Плажа Шорцеви Костим за Капење Дише Спортската долна облека

DEN 136.56

Количина на стоки
Достапно

95% Полиестер, 5% Spandex. ➤Дозвола Продажба!!!.Drawstring затворање.Карактеристики : Гроздобер пливаат кратко, квадратен нога, тропски отпечатоци, drawstring половината, спротивно на половината, високо водат.Тропски отпечатоци : Овој плоштад пливаат краток има живи тропски печати шема, гроздобер, елегантни и модерни.Прилагодливи Половината : плоштадот пливаат краток карактеристики со еластичен појас , кои би можеле да provid со максимална удобност и е погодна за различни тело форми.Прилики : Овој тропски гроздобер бански е совршен за пливање, нуркање, сурфање, плажа или сонцето капење итн.Лето доаѓа , се стави на оваа тропска печати пливање шорцеви и одите на Хаваи или на плажа за одмор.Мажите се Печати Тенок Дише Спортската долна облека Долги Рамни Панталони Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : All Gender : Man Occasion : Секси,Casual Material : 95%Целулоза+5%Spandex Thickness : Стандард Она што ќе добиете : 1 PC underwear Note:ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина : Големи | Боја : B Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди