.

.

New
SANJINFON 2 ПАРЧИЊА Двојна намена EDC Keychain Шрафцигер Групи: Рамни & Филипс Шрафцигер во Собата, Отворено Преносни Носат на Итни Screwdrivers, Орев Возачи Алатка Подарок за Мажи (?

SANJINFON 2 ПАРЧИЊА Двојна намена EDC Keychain Шрафцигер Групи: Рамни & Филипс Шрафцигер во Собата, Отворено

DEN 134.16

Количина на стоки
Достапно

✅【Преносни EDC Рачен Шрафцигер Групи, Секојдневно Поправање Употреба】- Оваа група на screwdrivers Рамна глава шрафцигер : 3/16-инчен; Хексадецимален орев почеток : 1/4-инчен (6mm) и 5/16-инчен (8мм) Соодветните орев модели М3.5 и М5. ✅【Делокруг на Примена】- Мулти-функција орев возачот поставите 4 во 1 : 2 во 1 Рамна Глава Шрафцигер (за 1/4" завртка) 2 во 1 Филипс Шрафцигер (за 1/4" завртка) & Хексадецимален Орев Стартер (за M3.5 завртки орев).Keychain EDC Screwdrivers - Голема Keychain Алатка Подароци за Мажи, Татко, Син момчиња.Боја : Б.К со Хексадецимален Орев Почеток.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди