.

.

New
Конкретни Завршувањето Trowel 12 X 4 Со Мек Зафат Се Справи Со

Конкретни Завршувањето Trowel 12 X 4 Со Мек Зафат Се Справи Со

DEN 198.48

Количина на стоки
Достапно

Фрлија алуминиумски монтажа безбедно да се riveted калено полиран челик сечилото.Монтажа има плоштадот месо тело за да се спречи рака од вртење.Се користи за да се заврши на површина од бетон за да се бара нежност.Мек зафат рачка за зголемување на комфорот.На QLT од Marshalltown во 12.x 4 во.Нерѓосувачки Челик Завршна Trowel е идеален за завршна обработка на бетонски површини да се бара нежност.На трајни изградба содржи фрлија алуминиум монтажа безбедно се riveted на калено полиран челик сечилото.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди