.

.

New
HiCool Зимски Ракавици,Екран на Допир Работи Термички Возење Топло Отворено Спортски Главата Ракавици за Мажи Жени

HiCool Зимски Ракавици,Екран на Допир Работи Термички Возење Топло Отворено Спортски Главата Ракавици за Мажи

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.еластична затворање. 【Чувствителен екран осетлив на допир Компатибилен】Оваа топли зимски ракавици усвои екран осетлив на допир на прстите способност дизајн, им овозможи на паметен телефон или таблет користите нормално со топлинска ракавици, додека одржување на рацете топло во ладно време. 【Удобно и Разноврсна】Направен од високо-квалитет еластична волна lycra ткаенина, windproof, потопло, и пофлексибилна.Ова отворено спортски топли ракавици е идеална за возење, трчање, велосипедизам, пешачење, планинарење, качување, џогирање, фотографирањето , итн. 【Супериорен Зафат】 Овие термички работи ракавици, со силиконски лепак на дланка, средниот прст, прстен прст и малиот прст, ти зафат било предмети цврсто, ефикасно спречување на предмети лизгање, кои ви даваат најдобри искуство во секојдневна употреба. 【Унисекс Ракавици со Еластична лента за околу Ткаенината】Со еластична лента за околу рака, овој удобен целосна прст ракавици овозможи да се носат и полетување лесно, да ги задржи на раце топли и спречување на ладен воздух во внатрешноста, одговара за зима, есен или пролет. 【Совршен Подарок】екран осетлив на допир црни ракавици се модерни и умерено топли, е идеален подарок за вашиот љубовник, семејства, пријатели или workmates да играат заедно во ладно време.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди