.

.

New
Seltureone во Уво Компатибилни Слушалки за Oculus Потрагата VR Слушалки Earbuds Слушалки 20cm

Seltureone во Уво Компатибилни Слушалки за Oculus Потрагата VR Слушалки Earbuds Слушалки 20cm

DEN 127.92

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен за Oculus Потрагата VR Слушалки. 20cm (±2cm) должина ќе биде подобро за крајната извонредно звук искуство и нема да се караше со премногу кратки или премногу долги.Заменливи, содржат 4 дополнителни уво приклучоци замена, останете чисти за вашето уво или се задоволат различните барања за вашето уво.Contian на слушалка за складирање кутија, нема потреба да се грижите за исчезнати на earbuds.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди