.

.

New
FUNPENY ноќта на Вештерките 80 LED Пурпурна пајажина Светла со Пајак, 8 Режими светне Пајажина ноќта на Вештерките Украси за Внатрешна Ourdoor Градина Дворот на Домот Патио (?

FUNPENY ноќта на Вештерките 80 LED Пурпурна пајажина Светла со Пајак, 8 Режими светне Пајажина ноќта на Вештерките

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

????️Убава декорација на ноќта на Вештерките : Комбинирање на елементите на традиционалните ноќта на Вештерките црна пајажина, со 80 led светла и голем пајак.FUNPENY spider нето-е идеална декорација за да поминете среќен ноќта на Вештерките.Се додава празнична залитат до вашиот дом и привлекува соседи и деца да ја посетите и да игра. ????️8 Начини на Поставување : Funpeny пајажина светла има 8 осветлување режими(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на). ????️Безбедност : FUNPENY ноќта на Вештерките светлата е IP 44 водоотпорен, и тоа е suitful и за внатрешна и надворешна употреба, 29 V безбедно низок напон (Вклучува УЛ plug-in трансформатор). ????️Било каде може да се сместат : Тоа е лесно да се користи.Стави неколку куки на местото што сакате да се инсталира прв, а потоа се откажам пајажина на тоа.Совршен ноќта на Вештерките декорација за внатрешни ѕидови, врати и прозорци, и атмосфера во прилог на хорор тематските партии, гонет куќи, ноќта на Вештерките ноќ и пријатели собири. ????️Пакет содржи : 1 x ноќта на Вештерките пајажина светла(47inch) , 1 x spider (11.8 инчен), 9 x куки.На пајакова Светилки може да и ги красат вашата соба и отворено дворот, давајќи им повеќе ноќта на Вештерките атмосферата.Spider декорација е-мора да има за ноќта на Вештерките.Поставување на ноќта на Вештерките сцени со вашите пријатели и уживајте во ноќта на Вештерките партија.Дојде и ги красат вашата ноќта на вештерките стил соба и во градината, и имаат ноќта на Вештерките карневал заедно!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди