.

.

New
SuperiorArch Супериорен Лак Нога Носила за Балет и Гимнастика

SuperiorArch Супериорен Лак Нога Носила за Балет и Гимнастика

DEN 1459.20

Количина на стоки
Достапно

Тежи 1 lb - 6 мл.Мерки 22" x 4" x 3".Танчери, gymnasts и пливачи често треба да се водат и да се зајакне горниот лак на стапалото за правилно позиционирање за нивниот спорт.Сериозни танчери и други спортисти ќе се трошат илјадници долари секоја година во pointe балет чевли, настава, обука и опрема за да помогне да се подобри својата техника.Велкро прилагодливи се преклопуваат Размавта правилно ќе се обезбеди било која големина нога.Следете ги инструкциите на пакувањето за симнување на Апликацијата.Тоа им овозможува на поединецот да се вежба и да се водат на горниот лак на стапалото пред настап, за време на редовните класа настава или како дел од дома се протега и вежбање.Narrated видеа со повеќе протега рутини.Ова е тешко за една личност да се направи без некои помош.Секој Superior Arch е целосно покриена со две инчен Премиум Пена за нога и стапало удобност.Секој Superior Arch е целосно покриена со две инчен Премиум Пена за нога удобност.Оваа Superior Arch е сопствени дизајниран со приклонуваат моделирани во одберете дрво база за под лак поддршка.Велкро прилагодливи се преклопуваат Размавта правилно ќе се обезбеди било која големина нога.За само неколку долари, можете да се Чувствувате Лак, најдобар Нога и Горниот Лак Носила достапни насекаде.Оваа функција, ексклузивно за Superior Arch, овозможува простор за петицата да се врти надолу избегнување замав на пета коски.Пристап до слободни наставни видео записи е вклучен.Возот со самодоверба знаејќи дека со Superior Arch имате квалитетот на Супериорен Водат Производи.Тоа исто така може да бидат и болни, како пета е притиснато против хард подот.Оваа функција, ексклузивно за Superior Arch, овозможува простор за петицата да се врти надолу избегнување замав на пета коски.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди