.

.

New
Kicker 44L7S152 15 Solobaric Subwoofers со Запечатени Под Кутија Комплет

Kicker 44L7S152 15 Solobaric Subwoofers со Запечатени Под Кутија Комплет

DEN 2121.60

Количина на стоки
Достапно

Subwoofer е Kicker Фабрика Обновена.Дали сте подготвени за големиот моќ на Kicker L7 S систем?На Соло-Baric се врти околу KICKER најнапредните конус дизајн, горивото-украсениот Solo Kon.На 360-степен, постојано-контакт назад bracing се придржува директно до секој контура на плоштадот конус, додавајќи насочени сила, сигурен перформанси и прецизен одговор за супер-чист бас сте биле во потрага за.И со нашите Subwoofer Пакети ќе добиете се што ви треба да се оди на неверојатна цена!Овој Пакет Вклучува : 1 x Kicker 44 L7 S152 Автомобил Аудио Solobaric 15" Автомобил Аудио DVC 2 Ohm Под - Фабрика Refurbished1 x Квадрат Пренесен Една 15" Subwoofer Комплет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди