.

.

New
Шампион Спортски Џамбо Екранот Се Види

Шампион Спортски Џамбо Екранот Се Види

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

Голема цифра display/Лесни за читање вртливата лице.Стоперката 1/100 вториот прецизност.Календар и време 12/24 час.формат.Секојдневно аларм/Час свири.ЌЕ ноќ светлина, зглобовите lanyard и clipboard клип.Шампионот Спортски Џамбо Прикаже часовникот има голема цифрен екран.Гигант лесно може да се прочитаат вртливата лице е одлична за фудбал, фудбал, борење, кошарка, или било која игра на мерењето.Карактеристики : Стоперката 1/100 вториот прецизност, календар и време 12/24 час.формат, секојдневно алармот, час свири, ЌЕ ноќ светлина, зглобовите lanyard и clipboard клип.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди