.

.

New
500 ml Пластични Reagent Шише 4-Пакет Лабораториски Хемиски Складирање. Јасно Дипломирал Плоштадот Поликарбонат Пластични Leakproof Шишиња.

500 ml Пластични Reagent Шише 4-Пакет Лабораториски Хемиски Складирање. Јасно Дипломирал Плоштадот Поликарбонат

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Поликарбонат и домашно МИЛЕНИЧЕ.Капацитетот е 500 ml, Околу 3" плоштад x 7" Високи.Безбедна Течење Доказ Завртка Капа.Лесно да се чисти високо квалитетни пластични.Овие ултра јасно шишиња обезбеди дополнителни јасност, помагајќи ти да се лесно да се идентификува содржината во внатрешноста.Кој е лесно да се справи со квадратен дизајн, овие шишиња се исто така се идеални за краткорочно чување на медиумите.Четири Пакет на Високо-Квалитетни Пластични reagent Шише - 500 ml Шише е направен од Поликарбонат и Шише Капаче е домашно МИЛЕНИЧЕ.Јасно Дипломирал Плоштадот Поликарбонат Пластични Leakproof Шишиња.Овие НЕ машина за миење садови безбедно!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди