.

.

New
Детелина Го Тоа Прецизност Stiletto

Детелина Го Тоа Прецизност Stiletto

DEN 357.60

Количина на стоки
Достапно

Ткаенина тип : 100% Памук.Увоз Ознака : Направени во САД или Увезуваат.Ткаенина грижа инструкции : Машина за Миење Ладно/Собори Сува Ниска.Бамбус Игли За Плетење.Amour Капчиња Куки.Плетење Додатоци.Игли.Шиење Поими.Ротари Секачи.Мини Железо.Се Прашувам Клипови.Beading.Вез Игли.Пом-Пом На Одлуки.Јо-јо и Цвет на Одлуки.Од Детелина оваа stiletto е одлична за употреба во пеглање одбор или на машина за шиење.Оваа stiletto карактеристики на аглеста grippy совет за добра видливост и одржување на ткаенина.Топлината отпорни на силиконски совет е совршен за работа во близина на железо, додека притискање на.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди