.

.

New
Бери.Ванг Мажите Свила Paisley Cummerbund и Пред-врзани Bowtie Handkerchief Cufflink Сет за Tuxedo

Бери.Ванг Мажите Свила Paisley Cummerbund и Пред-врзани Bowtie Handkerchief Cufflink Сет за Tuxedo

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Сатен.Рака Мие. ????МАТЕРИЈАЛИ-Свила за Cummerbund Bow Tie : 4.7*2.4 инчи(12*6cm),Прилагодливи според вратот-големина 11-19inches(28cm-48cm),И неговата должина е прилагодлив и може да се вклопат за телото форма на повеќето клиенти. ????КОЛОКАЦИЈА ПОВОД-Неопходни за мажи за да присуствува на свадбата Партии и сите формални настан., Cummerbund кои ќе изгледаат одлично со секоја tuxedo вечера одговараат.Тоа е исто така прекрасен подарок за младоженецот/groomsmen.Носат, покажуваат вашиот уникатен машки шарм!. ????СТИЛ на ДИЗАЈН-Ретро paisley стил/Класичен солидна боја стил/Мода plaid стил/Гроздобер жакард стил/Неврзан точка стил/Единствен животен стил,не мора да биде оној кој ви одговара,суштинско значење додатоци за мажи гардероби. ????СОВРШЕН ПОДАРОК-На cummerbundset е прекрасен дар за мажот,дечко,татко,шеф на Денот на Таткото/Божиќ Ден/Денот на Благодарноста/ Годишнината/дипломирањето/Birthady/матурска,итн.Cummerbund е совршен додаток за ман tuxedo, обично носи во местото на вест со mens фустан облека.Cummerbund би можеле да го покрие корселе, обликот на вашите гради.Потребно за мажи за да присуствува на свадбата Партии и сите формални настан., Cummerbund кои ќе изгледаат одлично со секоја tuxedo вечера одговараат.Тоа е, исто така еден прекрасен подарок за младоженецот/groomsmen.Носат, покажуваат вашиот уникатен машки шарм!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди