.

.

New
Mobil 1 (103469-12PK ESP Формула 5W-30 Моторно Масло - 1 Qt, (Пакување од 12)

Mobil 1 (103469-12PK ESP Формула 5W-30 Моторно Масло - 1 Qt, (Пакување од 12)

DEN 559.20

Количина на стоки
Достапно

За најдобри перформанси, следете ги препораките на производителот на вашето возило, сопственикот прирачник.Напредни целосно синтетички формула.Извонредна термички и оксидација стабилност.Enhanced frictional својства.Одлична ниска температура способности.Големина на : 1 Литар, Пакет на 12.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди