.

.

New
Дрвени Нишалото Одбор Dowsing Дивинација Нишалото Вештерство Олтарот Снабдувањето со Кристално Ѓердан и Дрвени Нишалото Одбор Метафизички Порака Одбор за Полнење, 6 ?

Дрвени Нишалото Одбор Dowsing Дивинација Нишалото Вештерство Олтарот Снабдувањето со Кристално Ѓердан и Дрвени

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче на нишалото одбор и 1 парче на кристал ѓердан со позлатен сребрен синџир, 2 парчиња во вкупно, погоден за почетници за вештерство, да ви помогне да донесуваат одлуки.Соодветна големина : на dowsing одбор е околу 6 инчи во дијаметар, лесен и лесно да се носат, кои можат да бидат ставени во спалната соба, студија, дневна соба, канцеларија и било каде на друго место сакате да се одвива, да додадете мистериозната атмосфера.Исклучителен дизајн : површината на дрвени нишалото табла е дизајнирана со зборови, вклучувајќи astrolabe и текст и опис, како да, не, можеби, итн., кој може да помогне да се манифестира вашата судбина со помагање на вашиот процесот на донесување одлуки.Убаво материјал : нишалото одбор е составен од квалитетно дрво, цврсти и трајни, не-токсични и не odder мирис, сигурен и безбеден за вештерство почетник; кристално ѓердан е направен од црно стакло, класичен и елегантен, убав украс за вашата дневна облека појавување.Мулти-апликација : дрвени дивинација одбор не само што може да ни помогне да донесуваат одлуки, но, исто така, да биде дадена како подарок за некој што го сакаш на свадба, ангажман, годишнина, роденден , Божиќ, Денот на Мајката, денот на Благодарноста, итн.Боја : Дрво Боја.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди