.

.

New
Vaxson 2-Pack Јасно Заштитник Филм, компатибилен со HP Спектарот 13-af500/af520tu/af521tu/af528tu/af515tu/af509tu/af518tu 13.3 Тастатура, Touchpad Trackpad Кожата Налепница [Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Јасно Заштитник Филм, компатибилен со HP Спектарот 13-af500/af520tu/af521tu/af528tu/af515tu/af509tu/af518tu

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични. 4 H цврстината ги штити вашиот уред од секојдневните гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди