.

.

New
River2Sea PL-SW168S/SW15 S-Поколеба јас Вештачки Мамки за Риболов

River2Sea PL-SW168S/SW15 S-Поколеба јас Вештачки Мамки за Риболов

DEN 429.60

Количина на стоки
Достапно

Тип На Производ : Опрема За Риболов.Пакет Димензии : 2.54 L x 5.334 W x 19.558 H (cm).Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.068 килограми.River2 Sea PL-SW168 S/SW15 s-поколеба, Јас го Знам тоа, 1 5/8 мл., 6 3/4in, две.River2 Sea (bn) treble 1, под-површина 1ft.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди