.

.

New
Во текот на големината на Начичкана Кофа Торба за Жените и Мажите Ранец Панк Занитвам Рамо Кеси

Во текот на големината на Начичкана Кофа Торба за Жените и Мажите Ранец Панк Занитвам Рамо Кеси

DEN 1103.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени. ???? ????Високо Квалитетен Материјал : Ултра мека синтетички вегетаријанска кожа со ткаенина обвивка.Топ патент затворање.Модерната црна хардвер.Тоа е Цврсти и издржливи.Изградени со детални рационализација крои.Одлична изработка. ???? ????Големина : 45x13x40cm/17.7x5.12x15.7 инчен (Dxšxv); Тежина : 1.1 кг.Answer : ___________________________ Note : 3 мулти-функционална употреба методи.Можете да ја определите должината на 2 рамо ремени. [29cm-40cm висина] се користи како торба, [56cm висина] се користи како crossbody торба, [70cm-116cm должина] се користи како ранец,се Префрлат на користење во секое време / насекаде да се направи вашето патување кул. ???? ????Посебни Кул и Функционална : Одлично Мулти-функционални Кофа Торба со Занитвам Елемент Decored.И тоа може да се одржи i Pad, чадор, A8 книги, облека, паричник, телефон, make up и сл; Совршен за на училиште, патување, багаж, на службено патување, пешачење, кампување или итни случаи, и тоа може да се користи како викенд во шопинг, облека торба, во текот на ноќта. ???? ????Голем Капацитет 2 x слот џебови за телефон и картички; 1 x backwall патент џеб за пари паричникот; 1 x надворешниот анти-крадец назад патент џеб; Мулти-Џебови и Голем Капацитет. ????????Купување Гаранција : Секој производ е сосема нов и висок квалитет направени.За било какви проблеми со квалитетот, ние нудиме 90 дена бесплатен враќање или за Парите назад гаранција за квалитет.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди