.

.

New
Daisy корсети женска Раскошен Црна Чипка Пред Патент Корсет

Daisy корсети женска Раскошен Црна Чипка Пред Патент Корсет

DEN 1296.48

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Пред скриен патент затворање.Слабеење и Половината Намалување.Може да се носи како долна облека, или outerwear!.Автентични корсет од познатиот корсет бренд Daisy Корсети.Работи точно за големината, ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за да го остави кога нарачување.Fullbust корсет направен од висок квалитет на сатен со чипка нето шалче Премиум пред скриен патент затворање 10 пластични коски со 4 статични челик назад коски Никел месинг grommets со дебели cording во задниот за cinching Приватност Панел во задниот Жартиера Циклуси Суво Чистење Само.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди