.

.

New
NUIBY 60 Компјутери Канцелариски материјал од Хартија и Коверти Сет (40 Канцелариски материјал од Хартија + 20 Коверти) Писмо во Собата , Мастило Сликарство Класичен Гроз

NUIBY 60 Компјутери Канцелариски материјал од Хартија и Коверти Сет (40 Канцелариски материјал од Хартија +

DEN 184.32

Количина на стоки
Достапно

* ГОЛЕМИНА : Канцелариски материјал од Хартија - 7.28"x10.24" (18.5x26cm), Плик - 8.46"x4.33" (21.5x11cm). * РАЗНОВРСНА : не се користи само за да напишете писмо, но исто така да испраќате бизнис покани, партија покани, благослови порака, итн.Тие, исто така, може да се користи за calligraphy и графити во вашиот секојдневен живот. * ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 40 Компјутери Кинески стил канцелариски пишување писмо хартија + 20 Компјутери мастило сликарство дизајн коверти;. * РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ : 5 различни модели за двата канцелариски материјал и пликови. 8 листови на писмо & 4 парчиња коверти секој модел. * БОНУС : 20 Компјутери запечатување налепници вклучени наместо на лепило лепак.Боја : Стил 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди