.

.

New
поп-верувањето во машка Плажа Одбор Шорцеви Панталони,Плажа,Плива Водови Брз Сува Мрежа Поставата Бански

поп-верувањето во машка Плажа Одбор Шорцеви Панталони,Плажа,Плива Водови Брз Сува Мрежа Поставата Бански

DEN 478.08

Количина на стоки
Достапно

Mesh.Еластична затворање.Машина За Миење. *Производ перформанси : ткаенини : брзо сушење на кожата-пријателски, дише, абразија-отпорни и носат-отпорни, нема топката и не бледнее, висок квалитет, брза-за сушење ткаенини, светло и удобно.Drawstring дизајн : Тоа е удобно, и стегање може да се прилагоди слободно според вашиот половината турнеја.Mesh поставата дизајн : се даде поддршка и да се задржи кул во жешките летни. *Погоден за секоја околност : пливање, трчање, топката спорт, пешачење, семејство пикник, плажа, сурфање и слично,сите временски спортови и активности.Оваа Мажите пливање водови е најдобар избор за секоја сезона. *Корселе & Drawstring : Еластична корселе и прилагодливи drawstring оди преку целата на костим за капење, drawstring може да се користи слободно прилагодливи стегање според половината.Должина е над коленото. *Џебови Дизајн : Ова boardshort водови со џеб карактеристики внатрешната мрежа и има мала дупка може да се исцеди брзо кога ќе ја напушти вода. *Машина за перење инструкции : Тоа може да биде рака-изми или машина-измиени.Светло и темно облека треба да се мијат одделно.Не се впие за долго време, не кајгана, не исушете со фен, и можат да бидат поставени рамен да се исуши. 100% Polyester Quick Сува performance Drawstring waistband Super меки и удобни мрежа liningfabric со мека рака чувствувате удобно, дише и лесни во & out на water UPF 50+ брз сува микрофибер обезбедува одлична заштита од сонце и durability Swim водови кој elasticized корселе со drawstring и контраст страна ленти за удобност и adjustability Suitable за секоја околност при одење, трчање, пливање, на плажа или дома, итн плажа панталони мажите shorts Size и боја : ве Молиме внимателно да ги прочитате на големината на табелата пред да го купат.Бидејќи различни компјутер прикажува доведе до бојата, таму ќе биде малку разликата во слики.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди