.

.

New
RZY Жените Мал 12 Челик Boned Тешки Половината Тренер Underbust Корсет Краток Торзото Мрежа Тело Shaper (Чипка стил)

RZY Жените Мал 12 Челик Boned Тешки Половината Тренер Underbust Корсет Краток Торзото Мрежа Тело Shaper (Чипка

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Сакате да се поправи на ребро valgus и да се создаде убава слика.НЕ користите големина водич, и изберете соодветна големина, врз основа на вашиот половината големина.На Сатен Корсет тешки половината обука корсет shaper го прави за прекрасен додаток, без разлика дали сте во потрага за steampunk, готски, cosplay или ноќта на Вештерките корсет, или едноставно се обидува да зачин до вашиот стил.Носат Прилика : ноќ на Вештерките/Божиќ Костимот, Cosplay Партија, Секси долна Облека или Едноставно Секојдневна Облека,за Време на вашиот начин на Исхрана, Фитнес Тренингот.Топло Совет : за Нашите корсети половината тренери, половината cinchers, половината trimmers и shapers се со големина по обем на половината, па ве молиме изберете ја вашата корсет според вашиот половината мерење.12 Високо Квалитетен Челик Boned Половината Тренер Корсет за Половината Обука, Cinching и Слабеење ,Силна Корсет Кабелот Алкохол Назад : Чист бакар претходно биле вклучени.RZY корсет обезбедување на квалитет, обезбедуваат 1 година се врати услуга.Производ Историја : На посебна облека, од британското кралско семејство, по 18 години на промена, во комбинација со потребите на Северна Американците и потребите на функционална облека, развија серија на нови носи производи со обликување, држење на телото, слабеење и поддршка на функции. Канцеларијата на работниците носат појас, форма, и телото кога ќе добијат клиенти или работа. Ѕвезди, на нето-црвена, обичните дами присутните странки или големи банкети за прекрасни тела, се формира убава ставови.Опис на производот : На производи се направени од не-еластична суровини, и воздржаност е светло; внатре содржи не 'рѓосувачки челик спирала на коска, која не' рѓа и има добра еластичност и не е лесно да се деформирани; На кожата-да се јавите ткаенини се 100% целосна процесот на памук и удобно; половината се поврзани со лента за да се обезбеди waisting ефект, така што производот не е лесно да се деформирани по се носи многу пати.Исто така, можете да го Носат како Модерен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди