.

.

New
Salewa Мажите Пешачење & Пешачење Чизми

Salewa Мажите Пешачење & Пешачење Чизми

DEN 3235.20

Количина на стоки
Достапно

Произведено во САД или Увезуваат.Велур единствена.Горниот Материјал : Велур, Еластичен Материјал, СТП Обложени Faux Кожа Корселе.Внатрешниот Материјал : Мрежа.Многу удобни чевли за пешачење мажи : На Salewa Alp Тренер Средината на GTX е идеален како удобно, трајни, дише и во средината на висока планина чевли за мажи за пешачење.Гор Tex Продолжен Удобност Технологија : На Гор Tex слузницата на отворено пешачење чевли за мажите е водоотпорен и дише сите околу и во било температура опсег.Удобно и дише качување чевли за мажи : на отворено чевли за мажи не се наредени и затоа се погодни како удобно и дише пешачење чевли за мажи.Vibram Крстоносните Пристап Единствена : На трајни и прилагодлива Vibram Крстоносните Пристап единствено на пешачење чевли за мажите е погодна за многу видови на терен во планините.Флексибилни Мулти Одговара Footbed Плус (MFF) : мажите е пешачење чизми понуда отстранлив табани да се прилагоди на индивидуалните нога форма и на отворено чевли алкохол систем.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди