.

.

New
Конкретни Base Завршувањето Рака Алатки Поставите 7PC - Вклучува Рамен Завршувањето Trowel, што Укажува на Ѕидани Trowel, Конкретни Плови, Китови Нож, Base Агол Trowel

Конкретни Base Завршувањето Рака Алатки Поставите 7PC - Вклучува Рамен Завршувањето Trowel, што Укажува на Ѕидани

DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

【DIY Потреби】 : Едно - по завршувањето trowel се здружи со посочувањето trowel и конкретни float, или работат заедно со китови нож и агол trowel - обезбедување на сите суштински рака алатки за конкретни и base завршувањето на проекти дома. 【Корисникот во Центарот】 : Завршувањето trowel се применуваат, мазна, полски малтер и малтер, достапни во две големини; Укажува trowel со чекан крај, и служи како добар миксер, засилувач, shaper и bricklayer; Саќе појавија конкретни плови, се користи за одржување на малтер кога се примени и израмнување - бришење на површина подеднакво; Китови нож поддржува за да ја исчистите површината, поправка пукнатини, се покрие шевовите со base лента; Агол trowel за 90 степени внатре и надвор base агол кал гипс апликација и обликувањето. 【Квалитет и Трајност на】 : Нерѓосувачки челик сечилото за завршувањето на trowel, китови нож и агол trowel; Умерен висок јаглероден челик за посочувањето trowel; Појачани пластични конкретни плови 1/4" дебела. 【Во Пакет】 : 7 PC, Завршувајќи Trowel 2 PC (9-1/2" x 3-1/2" Укажува Trowel 1 КОМПЈУТЕР (7" x 4"); Конкретни Плови 1 КОМПЈУТЕР (12-1/2"x 5-1/2"); Китови Нож 1 КОМПЈУТЕР (4"); Base Агол Trowel 2 PC (Внатре & Надвор).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди