.

.

New
YOHA Бебе Девојки Облека Виножито Pullover Врвот Sweatshirt Момчиња Долг Ракав Деца Кошула

YOHA Бебе Девојки Облека Виножито Pullover Врвот Sweatshirt Момчиња Долг Ракав Деца Кошула

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Рака Мие Само.Премиум Меки и удобни бебе-friendly памук, без да се расправаме на бебето е нежна и убава кожа.Пет големина опсег од 80-120, само дизајн за бебе и деца девојки стареење од 1-6 години.Повик за дизајн и симпатична виножито печати, совршен за појавување со едно парче од чисто leggings и causual чевли или било какви други видови на облека во есен и пролет.Посебен круг јака со повик за дизајн, да обезбеди доволно простор за девојки лесно полетување и натаму.Одличен избор за на роденден, Божиќ и семејството подарок, или само секојдневно се грижи за вашата сопствена малку мед.YOHA пролет, есен памук мека чисто бебе девојки деца долг ракав блузи за 1-6 T бебе и деца девојки, ајде и да се избере еден сон за вашиот мед бебе сега !Marerial : Супер Мека Памучна Големина : ве Молиме проверете ја големината на ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА фото Пол : За 1-6 Години Бебе и Деца Девојки Сезона : Пролет, Есен Зима Облека на Грижа : Ладна Вода и Нежна Рака Мие Само, се Исуши Пакет : парче на деца девојки блуза Гаранција : Ние гарантираме за секој клиент во нашата KAKAKI продавница 100% Задоволство Гарантира Нула Кавга се Враќа, се вратат на вашиот производ за било каква причина во 30 дена.За нас : KAKAKI секогаш обидувајте се да ви даде креативни и иновативни шопинг искуство, ве молиме да изберете само YOHA да ја добиете вашата најсоодветниот.ЗАБЕЛЕШКА : Поради разликите на дисплеи, може да биде мало боја отстапување помеѓу вистинската боја и слики ќе видите, ние ги чуваат како вистинско на живот колку што е можно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди