.

.

New
Danner Мажите Трага 2650 Campo 3 Отворено Чевли

Danner Мажите Трага 2650 Campo 3 Отворено Чевли

DEN 3358.80

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СТП-обложена кожа и текстил горниот со TPU облоги обезбедува трајност со супериорен breathability.Увезени.Vibram единствена.Sock-како изградба обвива на нога за удобно, сит се вклопуваат.Брзо сушење, влага-wicking, дише мрежа обвивка.Trailguard платформа со изложени TPU месо тело нуди лесен, атлетските перформанси.Danner Plyo Go лесни, шок-апсорбирање на ЕВА midsole.Vibram 460 outsole со Megagrip технологија нуди чувствувате притисокот на влажни и суви површини.Со 2,650 милји, Pacific Crest Трага обезбедува широк спектар на терен над својот еп пространство.Дали сте за викенд, неколку милји или да се бара да се добијат некои сериозни километражата, ДСП има нешто и за вас.Тоа е дека потребата за флексибилност која го инспирираше нашата Патека 2650. Изграден да се движат брзо и сигурно преку терен на вашиот избор, Патеката 2650 лесно може да ја пополни таа улога на лесен турист или тренер.Користење на Trailguard TPU месо тело и EXO Пета Систем, Патеката 2650 е и лесен и обезбедува стабилност на предизвик основа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди