.

.

New
Бон Алатка 15-431 Волшебникот Squeegee - 14

Бон Алатка 15-431 Волшебникот Squeegee - 14

DEN 485.04

Количина на стоки
Достапно

Најголем избор на алатки произведени највисоките стандарди за квалитет.Лидер во професионални contruction tools.Иновативни, издржливи.Многу големина опции.Во текот на повеќе од шест децении, Бон прерасна да се биде светски лидер во производството на професионални градежни алатки за trowel занаети.Со цврста посветеност да обезбедиме најдобра вредност и за одржување на највисоките стандарди на изработка и грижа на клиентите, Бон останува доверлив извор во индустријата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди