.

.

New
Foxgard Smart Отпечаток Заклучување на Вратата,Keyless Entry Заклучување на Вратата со Рачка,Биометриски Заклучување на Вратата,Соба Заклучување на Вратата за Home/Складирање /?

Foxgard Smart Отпечаток Заклучување на Вратата,Keyless Entry Заклучување на Вратата со Рачка,Биометриски Заклучување

DEN 1610.40

Количина на стоки
Достапно

【Отпечаток Идентификација】 : Smart отпечаток заклучување на вратата, го препознава вашиот отпечаток во само 0,5 второ ,keyless entry врата со еден допир. 【2 начини за да го отклучите】 : Отпечаток го отклучите води лесен живот и Механичкото копче како направите резервни копии или да се користи во итни случаи кога батерии снема. 【Хуманизирано дизајн】 : Max 30 група отпечатоци од прсти, Ниско ниво на батеријата предупредување со црвени LED 5times флеш, USB итни моќ порт(USB кабел вклучени),прилагодливи врата се справи за лево или десно врата, авто-заклучување и нормално-отворете режими , само се чувствувам комотно да се користи Foxgard smart врата се справи. 【DIY инсталација】 : Одговара на повеќето стандардни еден цилиндар НИ се врати.Едноставен за инсталација зема минути со шрафцигер(вклучени).Без дополнителен дупчење.Вратата дебелина : between1-3/8"(35mm) to2-3/16"(55мм), прилагодливи latch2-3/8"(60mm)или 2-3/4"(70mm).Проверете ја вашата врата големина пред да купите. 【Купи со Доверба 】 : Вашето задоволство е наша најголема радост.Ние не само што обезбеди детално упатство за инсталација и јасно корисникот настава, но исто така и 12 месеци гаранција и слободен живот-време за техничка поддршка.Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт Foxgard услуги на клиентите.FOXGARD е посветена на дизајнот и развојот на паметни брави, обезбедување на клиентите со високо-квалитетни дома smart производи, така што за да ви даде топол, лесен и безбеден дом.Вкусот на животот почнува со обврската FOXGARD производи.Спецификација : .Материјал : Цинк Легура.Применливи вратата дебелина : 1-3/8" до 2-3/16" (35mm да 55мм).Latch backset : 2-3/8", или 2-3/4" (60mm или 70mm).Отклучување Метод : Отпечаток, Механичкото Копче.Отпечаток Читателот : Phlx.Максимален Поддржан Отпечатоци од прсти : 30pcs.Поддршка Лево /Десно-предадени врата : Yes.Поддржано од : 4pcs AAA батерии (не се вклучени).

Карактеристики на понудата

Specification:
Material
Неодамнешно

Слични понуди