.

.

New
VGEBY Прирачник Крик, 1000LBS Тешки Брод Приколка Крик со 6M за Врвка за Рака Чудак Кабел Опрема

VGEBY Прирачник Крик, 1000LBS Тешки Брод Приколка Крик со 6M за Врвка за Рака Чудак Кабел Опрема

DEN 1387.20

Количина на стоки
Достапно

【ГЛАВНО ОДНАПРЕД】 : Load појавување cid, лесно да се започне, лесен за употреба, со 6m/19.7 фт, се многу практични. 【КОРИСНО ДА се КОРИСТИ】 : Користете лево ratchet да се лулаат на webbing или кабел на ролери во која било насока.Уште повеќе, непречено ratchet се справи со лесно може да се повлече од власта и да се обезбеди контрола и механизам за заклучување. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : На Брод Приколка Крик е отпорна на лоши временски услови, што е лесно да се инсталира, и е опремен со рачната сопирачка, повеќе безбедно да се користи. 【ВРВЕН КВАЛИТЕТ】 : Користење на висок квалитет на јаглероден челик материјал, така е цврсти и издржливи и има долг животен век. 【ГАРАНЦИЈА】 : Ние се стремиме да се обезбеди подобро клиент искуство.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испраќате пораки како е.Функција : 【ГЛАВНО ОДНАПРЕД】 : Load појавување cid, лесно да се започне, лесен за употреба, со 6m/19.7 фт, се многу практични. 【КОРИСНО ДА се КОРИСТИ】 : Користете лево ratchet да се лулаат на webbing или кабел на ролери во која било насока.Уште повеќе, непречено ratchet се справи со лесно може да се повлече од власта и да се обезбеди контрола и механизам за заклучување. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : На Брод Приколка Крик е отпорна на лоши временски услови, што е лесно да се инсталира, и е опремен со рачната сопирачка, повеќе безбедно да се користи. 【ВРВЕН КВАЛИТЕТ】 : Користење на висок квалитет на јаглероден челик материјал, така е цврсти и издржливи и има долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : 1000 LBS Крик Материјал : Јаглероден Челик Боја : Како на Сликата Прикажани Тежина : Околу. 2897.0 g/102.2 оз Пакет Листа : 1 x 1000 LBS Крик 1 x Ротирате се Справи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди