.

.

New
Секојдневниот Ритуал на Жените Опуштено-Fit се Потсмеваат Деколте, Кратка Јакна Puffer

Секојдневниот Ритуал на Жените Опуштено-Fit се Потсмеваат Деколте, Кратка Јакна Puffer

DEN 1557.60

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Најлон.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Ладното време стил е лесно со оваа потсмеваат деколте краток puffer јакна.Со уникатни quilting, zip-до пред и elasticized ракави овој краток капут е како симпатична како што е пријатно.Еден Бренд - Ладно време стил е лесно со оваа потсмеваат деколте краток puffer јакна Дневен Ритуал го слави убавината е во едноставноста.Нашата палета на посакувана класици карактеристики tees, тенкови, фустани, и leggings дека се подготвени да бидат стилизирана, слоевит, и живеел во.Секое парче е направен со луксузно меки ткаенини и е со цена да се направи порибување-up бриз-ќе сакате еден во секоја боја.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди