.

.

New
Под Оклоп Мажите Обновување Sleepwear Henley

Под Оклоп Мажите Обновување Sleepwear Henley

DEN 1442.64

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Ние сме создадени напредна спиење систем за подобро остатокот & обновување.Моделот внатрешноста на ткаенина се враќа инфрацрвена енергија за вашето тело, зголемување на локализирани протокот на крв & зголемување на количината на кислород во постигнување на вашите мускули да се врати на вашите мускули побрзо.Мека поврзана ткаенина е лесен & удобно. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп Мажите Големина на Табелата.Моделот внатрешноста на ткаенина се враќа инфрацрвена енергија за вашето тело, зголемување на локализирани протокот на крв & зголемување на количината на кислород во постигнување на вашите мускули да се врати на вашите мускули побрзо.Мека поврзана ткаенина е лесен & удобно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди