.

.

New
Hoyols Брзо Губење на Beading Алатки со Шарени Пони Монистра Магија Topsy Коса Опашка Beader за Вчитување Монистра Плетенка Жила конска опашка Создателот Стил за Деца Девојки 6

Hoyols Брзо Губење на Beading Алатки со Шарени Пони Монистра Магија Topsy Коса Опашка Beader за Вчитување Монистра

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

НАПОР - лесен за користење дизајн го прави овој губење мушка алатка одличен придружник за да го имате кога сакате да ги стил на вашата коса.Тоа овозможува да се заврши на вашата коса околу него и е совршена за кога сте во брзање.Едноставен дизајн напор за извршување.ОДЛИЧЕН ЗА ДЕТСКА & ВОЗРАСНИ - Имаат некоја забава во вашиот живот!Спајс до вашиот живот со beader за коса, плетенки за деца и возрасни!Совршен за додавање на повеќе забава додатоци за вашата облека и додавање на некои екстра одблесокот!.ОДЛИЧЕН ЗА ДЕТСКА & ВОЗРАСНИ - Имаат некоја забава во вашиот живот!Спајс до вашиот живот со beader за коса, плетенки за деца и возрасни!Совршен за додавање на повеќе забава додатоци за вашата облека и додавање на некои екстра одблесокот!.ОДЛИЧЕН ДОДАТОК - Ова коса beading алатки за полнење е совршен додаток за да ги додадете на било облека ви се допаѓа!Додадете себе некои монистра и stylize на начин што сакате за тоа да се совршено да се вклопи во вашиот изглед.Со повеќе бои може да се меша и натпревар на монистра, ќе користите за да го добиете на изгледот што го сакате.БЕЗБЕДНО НА КОСАТА И СКАЛПОТ - Дизајнирани со корисник во предвид, наша цел беше да ја имаат оваа плетенка на косата додаток безбедни за употреба.Не грижете се за каква било штета на вашиот косата и скалпот како ние дизајниран тоа конкретно значи дека има помек допир и нема да се повлече или да направи никаква штета на главата и косата.НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ - одиме преку големи должини да се обезбеди еден производ кој е најдобро одговара за нашите клиенти.Оваа конска опашка на одлуки може да се користи за некои стил магија и беше наменета да се издржливи и долготрајни, така што тоа може да се користи повеќе пати и да ви трае со години да дојде.Флексибилни, издржлив и лесен за употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди