.

.

New
Воин Ево Про Јаглерод Напад Лакрос Окно

Воин Ево Про Јаглерод Напад Лакрос Окно

DEN 2594.16

Количина на стоки
Достапно

Axyflex е конструиран за да се обезбеди на нашите stiffest карбонски влакна layup во странични и кратката насоки за возење најбрз и повеќето точни ослободување.Вкупно вратило тежина околу 125g.Ниво : Pro 14 & up.Ги исполнува сите NFHS, NCAA, CLA, и FIL мажите областа спецификации.Објектот пакет тежина : 18.0 фунти.Ево Про Јаглерод Напад се справи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди