.

.

New
Sunwinc 3 Еез Кампување Есцајг,од не ' Рѓосувачки Челик Патување Отворено Flatware Поставите стапчиња за јадење со Лажица Вилушка/Преносни Патување Работа Прибор, приборот

Sunwinc 3 Еез Кампување Есцајг,од не ' Рѓосувачки Челик Патување Отворено Flatware Поставите стапчиња за јадење

DEN 1144.80

Количина на стоки
Достапно

Секој flatware сет вклучуваат : 1 парови стапчиња за јадење,1 вечера лажица,1dinner вилушка со носење.Rustproof и Издржливи : направен од премија од не 'рѓосувачки челик, храна одделение за безбедност,' рѓа слободни и отпорност на корозија.Лесно Сметководствена : ова кампување прибор собата е компактен и лесен за да се вклопи во вашиот ракавица оддел, ранец, канцеларија фиока за складирање, чување, esky, schoolbag или ручек торба.Лесно Чистење : кампување сребрениот е огледало завршувањето дека е многу лесна за чистење, ги чисти и compactly чуваат во стилски, перат случај Секогаш да биде чиста и repacked.Мулти-за Употреба : ова патување flatware е идеален за кампување,пикник,пловењето,планинарење, лов, риболов патување,канцеларија,училиште,автомобил,esky,извидници,одмор и други активности на отворено, Еко-Пријателски : Каже Не на throwaway или пластични flatware сега,ајде да се направи нашиот дом на повеќе зелени.Боја : Роза Злато-1 Set.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди