.

.

New
Muliooe Бели балони-80 пакет Бел Балон Гарланд за Полнење 12 инчен 5 инчен Бели балони различни големини за роденден, дипломирањето партија, булчински туш декорација.

Muliooe Бели балони-80 пакет Бел Балон Гарланд за Полнење 12 инчен 5 инчен Бели балони различни големини за

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

【Она што ќе добиете?】Бели Балони различни големини пакет вклучува : 40 компјутери-12 инчен бели балони. 40 компјутери-5 инчен бели балони 1 тркалаат бел балон лента. 【Совршен virous партија украси】Бели балони можат да се користат како декорација за било каков вид на партии.Како што роденден украси, свадба партија украси, бебе туш декорација, булчински туш декорација. 【Балони Материјал】Бели балони се направени со висок квалитет на латекс.Не ужасна миризба.Safe со Деца. 【Како да се надува партија балони】препорачуваме да се надува бели балони со пумпа.Тоа може да заштедите време и можете да го кренат повеќе партија балони во помалку време. 【Задоволство услуги】Ако имате било какви загриженост за бели балони или ако имате било каков проблем во текот на играње на бела хелиум балони гарланд лак, pls контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди ви даде прифатливи решенија. 40 компјутери 12 инчен бели балони. 40 компјутери 5 инчен бели балони. 1 тркалаат бели балони лента.Препорачуваме да се надува бели балони со пумпа.Тоа може да заштедите време за подготовка на партијата.Деца под 8 треба да се игра бели балони под надзор на возрасен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди