.

.

New
Amgiimor 2 парчиња од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Сет, Директно & Криви 15 Инчи Долго Пинцети за Риба Резервоарот Растенијата Aquascape Алатки, Градинарски, Хранење Маша

Amgiimor 2 парчиња од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Сет, Директно & Криви 15 Инчи Долго Пинцети за Риба Резервоарот

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Пакет Содржина : 1pc Екстра-Долга Права Пинцети 15" + 1pc Екстра-Долго Криви Пинцети 14.5".Лесен за контрола и менгеме казна, ќе ви помогне зафат работи безбедно без воопшто да лизгаат off.Тешки & Згусне Пинцети : Изработени од квалитетни нерѓосувачки челик, киселина доказ, слаба магнетна, корозија и ' рѓа отпорни, здравје и безбедност, да обезбеди долгорочна користење на живот.Против Пролизгување на Забот Дизајн : Долго пинцети имаат serrated совети ќе ви помогнат зафат работи сигурно, безбедно да го зграби некои нешта без лизгање.Тенки пинцети тело, лесно да се одржи и да се постигне во тесни простори и помогне на флексибилна работа.Широка Примена : Екстра-долго пинцети алатки, прави и криви главата дизајн совршен за растенијата, чистење на аквариум, се користи како исхрана на клешти за храна змија, гуштер, пајакот, жаба, шкорпија, исто така погоден за готвење, печење, грабање мали предмети, аптека цел, електрични поправка, изработката.Купите со Доверба : ве Молиме остатокот увери за купување Amgiimor' s производи.Ако не сте задоволни со производот, ние се обезбеди 100% пари гаранција за враќање во рок од 90 дена.Големина : 15" Директно & Криви | Боја : 2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди