.

.

New
WHYHKJ Тениски Тренер Опрема Враќа Пракса Обука Алатка за Самостојна Тенис Самостојно учење Додатоци со 2PCS Топки за Почетници Жолта

WHYHKJ Тениски Тренер Опрема Враќа Пракса Обука Алатка за Самостојна Тенис Самостојно учење Додатоци со 2PCS

DEN 369.36

Количина на стоки
Достапно

Не пропадна влошки на дното на тениски тренер rebounder зголемува триењето со подлогата и ја подобрува стабилноста.Посебен уред за поврзување wrapping-доказ куки е додадена на надворешната страна на топката седиште.Мулти-функција : двојна намена и тип, да ги задоволат вашите различни потреби, просторот е мал, можете да користите држиме топката за обука, кога просторот е широк, можете да користите јаже топка за обука.Супер лесен за употреба, лесно може да се обучуваат без подигање на топката, нема потреба за топка машина или ѕид, што е многу корисно за една пракса.Таму е полу-кружна топка жлебот на тениски тренер rebounder база за чување на тениски топчиња по тенис обука.Овој тениски тренер rebounder е одличен подарок за пријатели, семејство и деца кои сакаат да играат тенис.Материјал : пластични, меки пластични Боја : Жолта Овој тениски тренинг машина е погоден за тенис почетници и може да се практикуваат замав движења, но не може да се користи брутална сила, бидејќи тоа се користи за да се практикуваат замав движења.Стабилност : Со цел да се обезбеди поголема стабилност, препорачливо е да се додаде вода и песок, и тоа е најдобро да додадете тешки предмети врз него да се направи тоа се повеќе стабилни и спречување на летање.Пакет листата : 1 PC топката со прачка 2 ПАРЧИЊА тенис топката со јаже 1 PC мулти-функција база.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди