.

.

New
Alinacutle Метал Матрицата,Дрво за Горење Stencils, Woodburning Матрицата Цртежи, резби во Дрво Гравирање, од не 'Рѓосувачки Челик Stencils Плоча за Scrapbooking Весник,Сликарство,52pc Азбука

Alinacutle Метал Матрицата,Дрво за Горење Stencils, Woodburning Матрицата Цртежи, резби во Дрво Гравирање, од

DEN 208.32

Количина на стоки
Достапно

Alinacutle Метал Stencils - Повеќе фонтови,букви азбука број.Големина - 6.97 X 3.98 инчи,0.5 мм дебел.Широка Примена - Метал шаблони за calligraphy,сликарство,дрво за горење,кожа гори,гравирање,scrapbooking.Висок Квалитет на Изработени од квалитетни нерѓосувачки челик материјал,кои се цврсти и сигурен,флексибилен и не е лесно да се наведнуваат или деформира,може да ви послужи за долго време и без да се грижиш за да бидат скршени.Практичен Подарок - Тие можат да бидат послужени како исклучителна подароци за вашите пријатели,роднини,итн,тие ќе бидат весели да добиваат такви практични алатки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди