.

.

New
WXL Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Студија Соба Биро Свадба Свадба Дневна Соба Табела Светилка WXLV

WXL Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Студија Соба Биро Свадба Свадба Дневна Соба Табела Светилка WXLV

DEN 3618.48

Количина на стоки
Достапно

● Големина : W27.9 cm * H64 cm (11 * 25.2 инчи). ● Висок квалитет на Европската ретро маса светилка, 100% гаранција за вашето задоволство. ● Висок квалитет лен сенка, едноставна личност, анти-корозија, висока температура отпор, па дури и светлината пренос, нежно светло, око за заштита. ● Висок квалитет смола врежан светилка тело, убава и енергија-заштеда, погоден за сите видови на светилки, лесно да се замени, се безбедни за употреба. ● Производот примање време е 9-16 дена, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди