.

.

New
30Pack Slatwall Куки, 4& 6 Тешки Panel Display Куки, Комерцијални Одделение Slat Одбор Куки за Панел, 1/4 Дебелина Метал Slatwall Делукс Куки за Гаража Продавница на Мало Дисплеј, Сребро.

30Pack Slatwall Куки, 4& 6 Тешки Panel Display Куки, Комерцијални Одделение Slat Одбор Куки за Панел, 1/4 Дебелина

DEN 590.16

Количина на стоки
Достапно

➤【Тешки Структура】Slat одбор куките се направени од 1/4" дијаметар челик жица, rustpoof, силни и издржливи за да ги исполни сите ваши мало и апарати за домаќинство потреби. ➤【Широка Примена】Метал slatwall куки погоден за организирање на широк спектар на алатки, апарати за чистење добавувачи, сликарство добавувачи, продолжени кабли и други градинарство алатки во гаража, продавници, саеми, работилници, подрум, барака и кујна. ➤【Пакет Дебелина : 1/4", Max Вчитување Капацитет : 12kg. ➤【Лесно да се Инсталира】Дисплеј панел куки е многу лесно да се inatall и работи добро со стандардни slatwall и slatgrid панели, вие само место на екранот кука во отворот на панел и потоа притиснете надолу се прачка тело, ви се движат насекаде ви се допаѓа. ➤【Клиент Гаранција】Ние нудиме 90 дена целосна наплата или бесплатен замена, ако било проблеми со квалитетот се случува; ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди