.

.

New
Мачка Обувки за Мажи Патики

Мачка Обувки за Мажи Патики

DEN 1799.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Кожа, мрежа и синтетички горен дел.Дише најлон мрежа поставата и sockliner.Долготраен и издржлив ПВЦ midsole.Ланче затворање.Cushioned footbed обезбедува сите-ден удобност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди