.

.

New
Ahoney 18 Пакет Boho Headbands за Жените Заврзана Главата Бендови Не се Лизга Мода Headband diademas став mujer де moda Крстот Еластична Извртени Глава Заврши Флорални Bandeau Девојки Headbands(18

Ahoney 18 Пакет Boho Headbands за Жените Заврзана Главата Бендови Не се Лизга Мода Headband diademas став mujer

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

【ВРЕДНОСТ утврдена】 - Вкупно 18 пакет мода headbands ви донесе фантастични доживувања.Бутик Поставите вклучени повеќе стилови : Цврсти бои headbands за жените,едноставен стил може да се користи за спорт.Класичен елемент Headbands(polka точка,ленти) за девојка,лесно да одговара на дневни различни тимови.Цветни дезени ќе додадете повеќе убавина и домот на вас.Бохемија стил за печатење се направи сте супер поставен и симпатична на плажа.Сет содржи вашите потреби за сите прилики и годишните времиња. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 - не се лизга главата бендови се направени на лесни и меки meterial.Различни ткаенини имаат свои карактеристики.Ние ги користиме на различни материјали(како Chiffon,Сатен,Лен) за да се задоволат различните потреби.Некои се меки и удобни,некои се тенки и кул,некои се дише и апсорбира потта.Можете да изберете headbands на различни материјали според временските промени или спорт, се случува надвор, и секојдневна употреба. 【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】- Дебелина : 17", широк : 3"-4.5", должина : 9.4" може да се протегала до 12", Секој headband има висок квалитет еластична бенд во задниот дел на одлуки headbands повеќе растеглив така што може да остане на чело долго време без добивање на главоболка.Една големина одговара на повеќето,Тоа може да се носи соодветна и удобно без разлика дали тоа е дете или возрасен. 【l DEAL ПОДАРОК】- Прекрасна заврзана headband би можеле да бидат нежни и убави подароци за вашиот љубовник,девојки или споделување со вашите пријатели, сестри, мајка итн.Даде како совршен подарок за жените за родендени, годишнини, денот на Вљубените,Божиќ,денот на Мајката или било која друга важна дена, изразувајќи ја својата љубов и грижа,тие ќе сакаат ова. 【По Продажба на Услуги】Ако headbands оштетени во транзит,ќе обезбеди размена на услуги, ве Молиме контактирајте со нас ако не се задоволни со задржете коса клипови од ноктот .Ние нудиме 30-ден политика на враќање на секоја точка да се осигура дека ќе се апсолутно задоволни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди