.

.

New
Моќност 2000 ACD771 Замена Литиум-Јонска 7.2 v, 4500mAh видео камера Батеријата за Sony NPFV100

Моќност 2000 ACD771 Замена Литиум-Јонска 7.2 v, 4500mAh видео камера Батеријата за Sony NPFV100

DEN 838.80

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.VIXIA HF M30. VIXIA HF M300. VIXIA HF M31. VIXIA HF S20. VIXIA HF S200.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди