.

.

New
ZNZN Помине Clippers Поставите Бебето Помине во Собата, Погоден за Момчиња, Девојки, Бебиња, Деца Нокти Датотека и помош на пинцета за Полнење, 4 во 1 Бебе Помине Нега во Соб

ZNZN Помине Clippers Поставите Бебето Помине во Собата, Погоден за Момчиња, Девојки, Бебиња, Деца Нокти Датотека

DEN 1917.60

Количина на стоки
Достапно

Убава и светлина, издржлив, лесен за складирање и за носење, и заштедува простор, совршен за патување и во секојдневниот живот.Срцето-во облик на круг главата одбива да пункција на раната, а круг краток нож јасно се гледа совети на мали ноктите.Новороденото помине clippers се, одново и одново, а бебето не се плаши да го земе.Тоа е направен од високо-квалитет на ниско-јаглероден челик и АБС материјал, издржливи, сигурен во квалитетот, отпорни на топлина, отпорни на корозија и не е лесно да се возраст.Ноктите clippers инкрустирани со ножеви кои не се стега месо се безбедно инкрустирани со лопати да ги заштити малите раце од држи месо, и кастрење е природно се криви.Стресот површината на дискот, лесно може да се скрати.Круг-точка пинцети се чувствуваат поудобно да се избегнат повреди.Бебето е носот се повеќе подложни на туѓи објекти.Круг-нос пинцети се побезбедно да се земе од странски објекти и направи бебе е да дише полесно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди